De 1e voogd voor natuur in de gemeente Eijsden-Margraten krijgt landelijk veel aandacht, o.a. in het NRC, de Volkskrant, de Nieuwe Oogst en het RTL nieuws.
In het magazine Toeractief – nummer 6 2023 staat een artikel over Valkenburg. Toeractief is namelijk op pad gegaan met gids Viviane Pickaers door Valkenburg.
O.a. De Limburger heeft geschreven over de Landal Christmas parade, uitgeroepen tot dé mooiste van Europa.
Ook de afgelopen weken was er veel aandacht voor Kerststad Valkenburg, ook in buitenlandse media. Zo lezen over Kerststad en de kerstattracties in de Flair Français en wordt Valkenburg benoemt in de top 5 mooiste kerstmarkten van Europa op de website Libération Champagne. Ook in Duitsland – 24Rhein.de – besteedt aandacht aan de bijzondere kerstmarkten van Valkenburg.
In
Nederland heeft RTL
Nieuws Valkenburg genoteerd in het lijstje van kerstmarkten die je in
november al kunt bezoeken.
Anya Niewierra won op 8 november de NS Publieksprijs 2023 met haar boek 'De Camino'. Dit werd veelvuldig door de media opgepakt na de bekendmaking op NPO1. In alle berichten werd vermeld dat ze naast schrijver ook de directeur van Visit Zuid-Limburg is.