Steunmaatregelen Corona (2)

Steunmaatregelen Corona (2)

14 april 2020

Steunmaatregelen Corona (2)

Er is een uitbreiding van de TOGS-regeling, er zijn extra financieringsmogelijkheden via de GO-regeling en de premie voor de BMKB wordt verlaagd op www.rijksoverheid.nl. Check hier de lijst met SBI codes die op dit moment in aanmerking komen voor de TOGS-regeling. 
Gastvrij Nederland waaronder VVV Nederland, is teleurgesteld in de opstelling van Booking.com in de huidige coronacrisis. Na een dringend beroep om een flexibeler annuleringsbeleid te hanteren, geeft Booking.com in een reactie aan dat er alternatieven aan worden geboden aan hotels, hostels en B&B’s, maar in de praktijk blijkt dit anders. Meer hierover op dagblad070.nl

In een brandbrief aan het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat vraagt de Stichting Vrije Recreatie directe steun voor de recreatieve sector in Nederland. Met voor campings doorgaans de drukste periode van het jaar in het vooruitzicht zijn directe maatregelen noodzakelijk. Dit meldt de SVR

HISWA-RECRON stelt een voucherregeling in vanwege annuleringen ten gevolge van het coronavirus. De voucher geeft het recht om het bedrag dat eerder is aanbetaald, te gebruiken voor een nieuwe boeking bij hetzelfde watersport- of recreatiebedrijf op een later tijdstip. 

Om tijdelijk meer financiële ruimte te creëren kunt u uitstel aanvragen van betaling voor de inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting, omzetbelasting en van loonheffingen. Verder kunt u de voorlopige aanslag wijzigen. Meer informatie hierover kunt u terugvinden op de website van de belastingdienst .

Waar u terecht kunt als zzp-er staat op de website van pzo.nl